I samarbeid med CMC Markets
Atlas Copco AB ser. B
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om Atlas Copco AB ser. B

Atlas Copco vil selge veivals-enheten Dynapac

Det svenske industrikonsernet Atlas Copco planlegger å selge enheten som lager utstyr til veibygging under merkevarenavnet Dynapac, siden den ikke er stor nok til å bli nummer en eller to i sitt segment.
Det sier selskapet i en melding.
Selskapet sier det er behov for å skrive ned verdien av enheten med 2 milliarder svenske kroner (1,9 milliarder norske kroner), og dette vil bli tatt inn i fjorårets...Se mer

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen689,87-0,24%
FTSE 1007 220,38-1,46%
DAX11 540,00-0,13%
OMXN401 469,68-0,70%
S&P 5002 267,89-0,30%
Dow Jones19 826,77-0,30%
Nasdaq Comp.5 538,73-0,63%
Nikkei 22518 776,45-0,20%
Hangseng23 100,631,14%
Brent Spot55,670,38%
Amerikanske dollar8,4690,24%
Euro9,0550,09%
Svenske kroner0,9510,08%
Britiske pund10,45-0,26%
EUR v. USD1,069-0,15%
USD v. JPY113,100,34%
Gull1 216,05-
Sølv17,13-0,23%
AktuelleSiste+/-%
Aker334,00-0,30%
Aker Solutions41,951,70%
General Motors Company 37,31-0,08%
Norwegian Finans Holding71,00-2,41%
Statoil160,40-0,80%
Wal-Mart Stores, Inc. 68,421,92%
VinnereSiste+/-%
SeaBird Exploration22,8015,74%
Induct19,407,78%
Avance Gas Holding33,107,47%
Reach Subsea2,4106,64%
Fred. Olsen Energy22,906,51%
Photocure41,005,94%
PCI Biotech Holding18,505,71%
RomReal2,8505,56%
Badger Explorer1,2005,26%
Avocet Mining8,6505,23%
TapereSiste+/-%
Oceanteam2,800-9,68%
Goodtech6,500-6,74%
Hofseth BioCare1,310-5,76%
North Energy2,200-5,58%
Wentworth Resources3,400-5,56%
WR Entertainment1,900-5,00%
IDEX7,360-4,42%
Sino Agro Food32,00-4,19%
NattoPharma9,180-3,37%
Kid36,00-3,23%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil525 mill.-0,80%
DNB282 mill.0,30%
Norsk Hydro213 mill.-1,24%
Marine Harvest207 mill.0,27%
Yara International190 mill.0,73%
Subsea 7176 mill.0,57%
Telenor155 mill.-0,15%
Orkla129 mill.-0,86%
Aker BP123 mill.-1,56%
Funcom92 mill.1,51%