I samarbeid med CMC Markets
Hiddn Solutions
-29,30%

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om Hiddn Solutions

Hiddn vil hente millionbeløp

Styret i Hiddn Solutions, tidligere Agasti, har besluttet at det vil gjennomføre en fortrinnsrettsemisjon på 20 til 60 millioner kroner.
I forbindelse med emisjonen er det stablet på bena et konsortium som garanterer for 20 millioner kroner, mot en provisjon på seks prosent.
Tegningskursen fastsettes av styret og offentliggjøres i forkant av tegningsperioden.
Gjennomføring av fortrinnsrettsemisjonen...Se mer

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen701,480,62%
FTSE 1007 150,34-0,01%
DAX11 594,940,43%
OMXN401 477,770,68%
S&P 5002 280,070,66%
Dow Jones19 912,710,57%
Nasdaq Comp.5 600,960,86%
Nikkei 22518 787,99-
Hangseng22 949,86-
Brent Spot55,190,05%
Amerikanske dollar8,3580,07%
Euro8,9620,01%
Svenske kroner0,943-0,01%
Britiske pund10,470,10%
EUR v. USD1,072-0,06%
USD v. JPY113,66-0,18%
Gull1 216,80-
Sølv17,03-0,34%
AktuelleSiste+/-%
Ford Motor Company 12,612,44%
Fiat Chrysler Automobiles N.V. 10,885,84%
Fred. Olsen Energy22,204,23%
General Motors Company 37,000,95%
I.M. Skaugen8,990306,79%
MultiClient Geophysical1,170-0,85%
Norsk Hydro48,727,86%
REC Silicon1,320-5,38%
Spectrum38,306,39%
Sparebanken Vest48,500,00%
VinnereSiste+/-%
I.M. Skaugen8,990306,79%
Hiddn Solutions9,30029,30%
Havila Shipping1,67021,01%
FLEX LNG12,508,70%
Norsk Hydro48,727,86%
Napatech27,007,14%
NEXT Biometrics Group141,006,82%
DOF1,1206,67%
Spectrum38,306,39%
Insr Insurance Group6,9505,95%
TapereSiste+/-%
Questerre Energy Corporation4,260-9,75%
Polaris Media15,70-9,25%
Avocet Mining7,430-8,72%
Funcom2,850-7,77%
SeaBird Exploration18,50-7,50%
WR Entertainment1,850-7,50%
Serodus2,150-6,52%
NextGenTel Holding25,60-6,23%
REC Silicon1,320-5,38%
Kid34,10-5,28%
Mest omsattOmsatt+/-%
Norsk Hydro856 mill.7,86%
Statoil428 mill.0,63%
Telenor305 mill.-0,84%
Marine Harvest256 mill.0,91%
DNB210 mill.0,37%
Yara International190 mill.1,47%
Orkla118 mill.0,19%
Norwegian Air Shuttle103 mill.0,37%
Golden Ocean Group103 mill.-0,83%
Subsea 792 mill.0,27%