I samarbeid med CMC Markets
Incus Investor
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om Incus Investor

Scana Propulsion selges til Brunvoll for 84. mill

Stavanger-baserte Incus Investor, som tidligere gikk undernavnet Scana Industrier, melder at de har solgt Scana Propulsion til Brunvoll for 84 millioner kroner.
Både Scana Propulsion og Brunvoll er leverandører for fremdriftssystemer til skip.
– Scana Propulsion og Brunvoll er en god match med produkter som komplementerer hverandre. Når Scana Propulsion nå leverer gode resultater, er tiden inne for...Se mer

Alexander Hansson selger aksjer i Incus Investor

Alexander Hansson, sønn av skipsreder Herbjørn Hansson, har gjennom investeringsselskapet High Seas AS solgt 300.000 aksjer i Incus Investor (tidl. Scana Industrier).
Etter salget torsdag har Hansson 26,8 millioner aksjer, tilsvarende 24,95 prosent av selskapet.

Hansson flagger i Incus Investor

Selskapet High Seas ved Alexander Hansson har kjøpt 1,4 millioner aksjer i Incus Investor, ifølge en børsmelding.
Dermed eier High Seas 27 millioner aksjer i selskapet. Det tilsvarer en eierandel på 25,01 prosent.
Incus Investor er de seks selskapene Scana Energy, Scana Propulsion, Scana Property, Scana Offshore, Scana Skarpenord og Scana Steel Booforge.

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen689,87-0,24%
FTSE 1007 220,38-1,46%
DAX11 540,00-0,13%
OMXN401 469,68-0,70%
S&P 5002 267,89-0,30%
Dow Jones19 826,77-0,30%
Nasdaq Comp.5 538,73-0,63%
Nikkei 22518 723,47-0,48%
Hangseng23 091,871,10%
Brent Spot55,690,41%
Amerikanske dollar8,4650,19%
Euro9,0550,09%
Svenske kroner0,9510,08%
Britiske pund10,45-0,31%
EUR v. USD1,070-0,10%
USD v. JPY113,020,27%
Gull1 216,05-
Sølv17,15-0,09%
AktuelleSiste+/-%
Aker334,00-0,30%
Aker Solutions41,951,70%
General Motors Company 37,31-0,08%
Norwegian Finans Holding71,00-2,41%
Statoil160,40-0,80%
Wal-Mart Stores, Inc. 68,421,92%
VinnereSiste+/-%
SeaBird Exploration22,8015,74%
Induct19,407,78%
Avance Gas Holding33,107,47%
Reach Subsea2,4106,64%
Fred. Olsen Energy22,906,51%
Photocure41,005,94%
PCI Biotech Holding18,505,71%
RomReal2,8505,56%
Badger Explorer1,2005,26%
Avocet Mining8,6505,23%
TapereSiste+/-%
Oceanteam2,800-9,68%
Goodtech6,500-6,74%
Hofseth BioCare1,310-5,76%
North Energy2,200-5,58%
Wentworth Resources3,400-5,56%
WR Entertainment1,900-5,00%
IDEX7,360-4,42%
Sino Agro Food32,00-4,19%
NattoPharma9,180-3,37%
Kid36,00-3,23%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil525 mill.-0,80%
DNB282 mill.0,30%
Norsk Hydro213 mill.-1,24%
Marine Harvest207 mill.0,27%
Yara International190 mill.0,73%
Subsea 7176 mill.0,57%
Telenor155 mill.-0,15%
Orkla129 mill.-0,86%
Aker BP123 mill.-1,56%
Funcom92 mill.1,51%