I samarbeid med CMC Markets
Nordic Nanovector
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om Nordic Nanovector

Innsidere kjøper aksjer i Nordic Nanovector

Flere av Nordic Nanovector-toppene har kjøpt seg opp i selskapet, ifølge en børsmelding fredag morgen.
Det skjer etter at gårsdagens innsidesalg utløste kraftige bevegelser i aksjen.
Nå har adm.direktør Luigi Costa kjøpt 5.929 aksjer, finansdirektør Tone Kvåle kjøpt 1.754 aksjer, medisinsk direktør Lisa Rojkjaer kjøpt 2.186 aksjer, driftsdirektør Anniken Hagen kjøpt 1.754 aksjer og HR-direktør Rita...Se mer

Spørsmål

onlyvaluestocks: NANO ledelsen er useriøse og amatør, rett og slett. Det har skjedd mye rart i NANO siden 6.des.2016. Først kom med en uventet emisjonen som de har aldri nevnt før med ekstremt kortvarsel, og dagen etter primary insider Jostein som selger 8 millioner sine aksjer i NANO. Det er en god grunn til at NANO kurs svinger voldsomt for tiden, og i går var kursen langt ned helt til 98,...Se mer

Hard landing for børsraketten Nordic Nanovector

På en ellers ganske flat Oslo Børs ramler børsraketten Nordic Nanovector nær 11 prosent torsdag morgen. Aksjen er også mest omsatt.
Det skjer etter at primærinnsider og forskningsdirektør Jostein Dahle har solgt seg ned. Han solgte 70.000 aksjer for en samlet sum av 8,13 millioner kroner, ble det meldt torsdag morgen (se lenger ned i liven). Generelt regnes innsidesalg som negativt for en aksje, e...Se mer
NANO
Nordic Nanovector faller markant torsdag morgen/Infront

Innsider sikrer gevinst i børsrakett

Forskningssjef Jostein Dahle har solgt 70.000 aksjer i Nordic Nanovector til snittkurs 116,09 kroner.
Dahle sitter etter salget på 204.958 aksjer og 135.000 opsjoner i børsraketten, som har steget over 730 prosent så langt i år.

Børsrakett utsteder 10 prosent flere aksjer

Børsraketten Nordic Nanovector vil utvide aksjebeholdningen med drøyt 10 prosent, eller nesten 4,4 millioner aksjer.
Pengene selskapet får inn skal blant annet finansiere neste fase i studien av legemiddelet Betalutin, som brukes i behandlingen av lymfekreft, og forberede en kommersiell lansering av legemiddelet.
Det sier selskapet i en melding tirsdag.
Selskapet rapporterte i helgen om positive resu...Se mer

Lite bevegelse for hovedindeksen

Oslo Børs har holdt seg stabil hele dagen og klokken 13.30 er hovedindeksen circa der den startet 0,01 prosent opp.
Norwegian fortsetter å stige og er opp 0,47 prosent, DNB er opp 0,47 prosent og Norsk Hydro opp 0,50 prosent.
Verdien på Rec-aksjen fortsetter å stige, og er nå opp 9,96 prosent for dagen til 1,038 kroner per aksje.
Nordic Nanovector som steg over 9,7 prosent i går, drar seg litt ned m...Se mer

Aksjehopp for Nordic Nanovector

Helgens nyheter fra bioteknologiselskapet (se under i liven) blir godt mottatt på Oslo Børs, der aksjen stiger åtte prosent.
Nordic Nanovector stiger fra start mandag
Aksjen til Nordic Nanovector sendes opp mandag morgen/Infront

Aksjeløft etter kreftstudie

Nordic Nanovector-aksjen stiger nesten åtte prosent i tidlig handel på Oslo Børs.
Selskapet meldte i helgen om lovende resultater for kreftmedisinen Betalutin.
Betalutin har vist seg å ha god effekt på kreftpasienter som ikke har blitt bedre av flere runder med annen medisin, ifølge en presentasjon selskapet har holdt i San Diego i USA.

Nordnet-kunder hamstret børsrakett

Nordic Nanovector var Nordnet-kundenes favoritt i november, viser ferske tall fra nettmegleren.
– De har hatt en eventyrlig utvikling i år, og vi trenger ikke gå lengre tilbake i tid enn dagen Trump vant valget at aksjen handlet på 58 kroner. Nå ligger den på 115 kroner. De skal lansere nyheter på et studie i første kvartal 2017, og det bygger seg opp forventninger til dette, sier investeringsøkono...Se mer

Nyhetsskred preger Oslo Børs - nedtur for Telenor

Det har for øvrig kommet en del selskapsnyheter før åpningen, og disse ser ut til å prege de aktuelle aksjene i dagens handel:
Telenor risikerer en kjempebot. Konkurransetilsynet varsler et gebyr på 906 millioner kroner. Aksjen faller 0,40 prosent til 124,4 kroner per aksje.
Dagens «taperliste» toppes av Avocet Mining, som fortsatt ikke har fått hendene på sitt beslaglagte gull. Aksjen faller 24,33...Se mer

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen700,850,30%
FTSE 1007 198,44-0,14%
DAX11 630,130,29%
OMXN401 484,330,72%
S&P 5002 271,310,34%
Dow Jones19 827,250,48%
Nasdaq Comp.5 555,330,28%
Nikkei 22519 137,910,34%
Hangseng22 885,91-0,71%
Brent Spot55,44-
Amerikanske dollar8,411-0,47%
Euro8,998-0,10%
Svenske kroner0,9470,38%
Britiske pund10,41-0,13%
EUR v. USD1,0700,37%
USD v. JPY114,60-0,40%
Gull1 200,55-
Sølv17,06-
AktuelleSiste+/-%
Axactor2,5901,97%
Bakkafrost344,20-0,81%
Lundin Petroleum AB198,501,12%
Prosafe33,10-1,49%
Schlumberger N.V. 86,49-0,81%
Solstad Offshore ser. B8,6501,76%
Statoil159,900,38%
Thin Film Electronics3,950-1,00%
Mexikanske peso0,380-
VinnereSiste+/-%
PCI Biotech Holding21,0018,64%
WR Entertainment2,00011,11%
American Shipping Company29,7010,82%
Petrolia4,2909,16%
EAM Solar36,508,96%
Hiddn Solutions9,0508,25%
Siem Shipping64,507,50%
Höegh LNG Holdings101,007,45%
Solon Eiendom0,1507,14%
Electromagnetic Geoservices8,4507,10%
TapereSiste+/-%
FLEX LNG11,50-10,16%
RenoNorden5,410-9,83%
Polarcus0,470-7,84%
Incus Investor1,100-6,78%
REC Silicon1,396-5,03%
NattoPharma9,100-4,41%
Questerre Energy Corporation5,060-4,17%
Avocet Mining7,800-3,82%
DOF1,050-3,67%
Team Tankers International13,00-3,35%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil354 mill.0,38%
Norsk Hydro332 mill.0,22%
Marine Harvest222 mill.0,00%
DNB210 mill.0,22%
Subsea 7204 mill.5,41%
Telenor177 mill.-0,61%
Yara International149 mill.0,35%
Orkla134 mill.-0,06%
Storebrand105 mill.0,04%
BW LPG100 mill.5,15%