I samarbeid med CMC Markets
OMXC20 (DK)
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om OMXC20 (DK)

Røde børser verden over fredag

Oslo Børs (Hovedindeksen -0,79%) er ikke det eneste markedet der luften ser ut til å ha gått ut av ballongen nå to dager etter valget i USA er overstått.
I Asia og Stillehavsområdet falt de fleste indeksene fredag. Nikkei (+0,18%) holdt stand i grønt, men både i Hongkong (Hangseng -1,35%), Singapore (-0,69%), Sør-Korea (Kospi Composite -0,91%) falt markedene. S&Ps Asia-indeks falt hele 2,16 prosent...Se mer

Grønn børsdag i Europa

Bortsett fra København-børsen, avsluttet de største europeiske børsene onsdagen i pluss.
Dax-indeksen i Frankfurt er opp 0,70 prosent, CAC 40-indeksen i Paris er opp 1,25 prosent, FTSE100-indeksen i London er opp 0,45 prosent, OMXS30-indeksen i Stockholm er opp 0,42 prosent mens OMXS20-indeksen i København er ned 0,30 prosent.

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen700,850,30%
FTSE 1007 198,44-0,14%
DAX11 630,130,29%
OMXN401 484,330,72%
S&P 5002 271,310,34%
Dow Jones19 827,250,48%
Nasdaq Comp.5 555,330,28%
Nikkei 22519 137,910,34%
Hangseng22 885,91-0,71%
Brent Spot55,452,34%
Amerikanske dollar8,402-0,11%
Euro8,988-0,11%
Svenske kroner0,945-0,20%
Britiske pund10,39-0,13%
EUR v. USD1,070-0,00%
USD v. JPY114,38-0,19%
Gull1 200,55-
Sølv17,06-0,01%
AktuelleSiste+/-%
Axactor2,5901,97%
Bakkafrost344,20-0,81%
Lundin Petroleum AB198,501,12%
Prosafe33,10-1,49%
Schlumberger N.V. 86,49-0,81%
Solstad Offshore ser. B8,6501,76%
Statoil159,900,38%
Thin Film Electronics3,950-1,00%
Mexikanske peso0,3851,21%
VinnereSiste+/-%
PCI Biotech Holding21,0018,64%
WR Entertainment2,00011,11%
American Shipping Company29,7010,82%
Petrolia4,2909,16%
EAM Solar36,508,96%
Hiddn Solutions9,0508,25%
Siem Shipping64,507,50%
Höegh LNG Holdings101,007,45%
Solon Eiendom0,1507,14%
Electromagnetic Geoservices8,4507,10%
TapereSiste+/-%
FLEX LNG11,50-10,16%
RenoNorden5,410-9,83%
Polarcus0,470-7,84%
Incus Investor1,100-6,78%
REC Silicon1,396-5,03%
NattoPharma9,100-4,41%
Questerre Energy Corporation5,060-4,17%
Avocet Mining7,800-3,82%
DOF1,050-3,67%
Team Tankers International13,00-3,35%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil354 mill.0,38%
Norsk Hydro332 mill.0,22%
Marine Harvest222 mill.0,00%
DNB210 mill.0,22%
Subsea 7204 mill.5,41%
Telenor177 mill.-0,61%
Yara International149 mill.0,35%
Orkla134 mill.-0,06%
Storebrand105 mill.0,04%
BW LPG100 mill.5,15%