I samarbeid med CMC Markets
OMX Stockholm 30 Index
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om OMX Stockholm 30 Index

Røde børser verden over fredag

Oslo Børs (Hovedindeksen -0,79%) er ikke det eneste markedet der luften ser ut til å ha gått ut av ballongen nå to dager etter valget i USA er overstått.
I Asia og Stillehavsområdet falt de fleste indeksene fredag. Nikkei (+0,18%) holdt stand i grønt, men både i Hongkong (Hangseng -1,35%), Singapore (-0,69%), Sør-Korea (Kospi Composite -0,91%) falt markedene. S&Ps Asia-indeks falt hele 2,16 prosent...Se mer

Rød børsslutt i Europa

Våre naboland avslutter også børsdagen med negativt fortegn. Hovedindeksen i København, OMXC20, er ned hele 1,75 prosent.  Finnene var hakket mer optimistiske i handelen, men indeksen OMXH25, er like fullt ned 1,32 prosent. 
Hovedindeksen på den svenske børsen, OMXS30, er ned 0,31 prosent og dermed minst ned av de skandinaviske børsene. 

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen700,850,30%
FTSE 1007 198,44-0,14%
DAX11 630,130,29%
OMXN401 484,330,72%
S&P 5002 271,310,34%
Dow Jones19 827,250,48%
Nasdaq Comp.5 555,330,28%
Nikkei 22519 137,910,34%
Hangseng22 885,91-0,71%
Brent Spot55,452,34%
Amerikanske dollar8,402-0,11%
Euro8,988-0,11%
Svenske kroner0,945-0,20%
Britiske pund10,39-0,13%
EUR v. USD1,070-0,00%
USD v. JPY114,38-0,19%
Gull1 200,55-
Sølv17,06-0,01%
AktuelleSiste+/-%
Axactor2,5901,97%
Bakkafrost344,20-0,81%
Lundin Petroleum AB198,501,12%
Prosafe33,10-1,49%
Schlumberger N.V. 86,49-0,81%
Solstad Offshore ser. B8,6501,76%
Statoil159,900,38%
Thin Film Electronics3,950-1,00%
Mexikanske peso0,3851,21%
VinnereSiste+/-%
PCI Biotech Holding21,0018,64%
WR Entertainment2,00011,11%
American Shipping Company29,7010,82%
Petrolia4,2909,16%
EAM Solar36,508,96%
Hiddn Solutions9,0508,25%
Siem Shipping64,507,50%
Höegh LNG Holdings101,007,45%
Solon Eiendom0,1507,14%
Electromagnetic Geoservices8,4507,10%
TapereSiste+/-%
FLEX LNG11,50-10,16%
RenoNorden5,410-9,83%
Polarcus0,470-7,84%
Incus Investor1,100-6,78%
REC Silicon1,396-5,03%
NattoPharma9,100-4,41%
Questerre Energy Corporation5,060-4,17%
Avocet Mining7,800-3,82%
DOF1,050-3,67%
Team Tankers International13,00-3,35%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil354 mill.0,38%
Norsk Hydro332 mill.0,22%
Marine Harvest222 mill.0,00%
DNB210 mill.0,22%
Subsea 7204 mill.5,41%
Telenor177 mill.-0,61%
Yara International149 mill.0,35%
Orkla134 mill.-0,06%
Storebrand105 mill.0,04%
BW LPG100 mill.5,15%