I samarbeid med CMC Markets
RomReal
-5,56%

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om RomReal

RomReal inngår salgsavtaler i eiendom

Eiendomsselskapet RomReal har inngått salgsavtaler for to utviklingsprosjekter innen eiendom i Romania til en samlet verdi på mellom 17,75 millioner euro og 18,15 milioner euro før skatt.
Det fremgår av en børsmelding mandag.
De avtalte prisene etter skatt er rundt 20 prosent over den siste uavhengige verdsettelsen, opplyser RomReal.

Valutaeffekt redder Romreals bunnlinje

Det Axess-noterte eiendomsselskapet Romreal slapp i går kveld sine tall for tredje kvartal. Her fremgår det at driften går i minus tross en solid økning på topplinjen.
Selskapets driftsinntekter i perioden ble 139.000 euro, opp fra 61.000 euro i tredje kvartal 2014. Dette ga et negativt driftsresultat på 109.000 euro, mot 160.000 euro i fjor.
Gunstig valutakursutvikling, der rumenske leu styrket se...Se mer

Ny sjef i Romreal

Styret i eiendomsselskapet Romreal har utnevnt Adrian Cristea som ny, midlertidig konsernsjef i selskapet.
Cristea erstatter Kay Thorkildsen, som trer til side av helsemessige årsaker.

Romreal selger eiendom

Oslo Axess-noterte Romreal selger 1.956 kvadratmeter av eiendommen Balada Market i Romania.
Prisen er satt til 275 euro per kvadratmeter, og netto pris til selskapet beregnes til 537.900 euro. Salgsprovenyet vil i hovedsak bli brukt til å betale ned gjeld.

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen689,87-0,24%
FTSE 1007 220,38-1,46%
DAX11 540,00-0,13%
OMXN401 469,68-0,70%
S&P 5002 267,89-0,30%
Dow Jones19 826,77-0,30%
Nasdaq Comp.5 538,73-0,63%
Nikkei 22518 723,47-0,48%
Hangseng23 098,441,13%
Brent Spot55,690,41%
Amerikanske dollar8,4650,19%
Euro9,0550,09%
Svenske kroner0,9510,08%
Britiske pund10,45-0,31%
EUR v. USD1,070-0,10%
USD v. JPY113,020,27%
Gull1 216,05-
Sølv17,15-0,13%
AktuelleSiste+/-%
Aker334,00-0,30%
Aker Solutions41,951,70%
General Motors Company 37,31-0,08%
Norwegian Finans Holding71,00-2,41%
Statoil160,40-0,80%
Wal-Mart Stores, Inc. 68,421,92%
VinnereSiste+/-%
SeaBird Exploration22,8015,74%
Induct19,407,78%
Avance Gas Holding33,107,47%
Reach Subsea2,4106,64%
Fred. Olsen Energy22,906,51%
Photocure41,005,94%
PCI Biotech Holding18,505,71%
RomReal2,8505,56%
Badger Explorer1,2005,26%
Avocet Mining8,6505,23%
TapereSiste+/-%
Oceanteam2,800-9,68%
Goodtech6,500-6,74%
Hofseth BioCare1,310-5,76%
North Energy2,200-5,58%
Wentworth Resources3,400-5,56%
WR Entertainment1,900-5,00%
IDEX7,360-4,42%
Sino Agro Food32,00-4,19%
NattoPharma9,180-3,37%
Kid36,00-3,23%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil525 mill.-0,80%
DNB282 mill.0,30%
Norsk Hydro213 mill.-1,24%
Marine Harvest207 mill.0,27%
Yara International190 mill.0,73%
Subsea 7176 mill.0,57%
Telenor155 mill.-0,15%
Orkla129 mill.-0,86%
Aker BP123 mill.-1,56%
Funcom92 mill.1,51%