I samarbeid med CMC Markets
SAS AB PREF
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om SAS AB PREF

SAS advarer om trippel negativ effekt

Flyselskapet SAS har mandag formiddag sluppet sine trafikktall for oktober. Her fremgår det at passasjerantallet økte med over tre prosent og at selskapet hadde fullere fly.
Den finansielle utviklingen er imidlertid begredelig. Yielden (inntekt per fløyede setekilometer og PASK (inntekt per tilgjengelige setekilometer) falt med henholdsvis ti og åtte prosent, riktignok inkludert engangseffekt relat...Se mer

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen697,17-0,53%
FTSE 1007 151,18-0,66%
DAX11 545,75-0,73%
OMXN401 467,73-1,12%
S&P 5002 265,36-0,26%
Dow Jones19 770,89-0,28%
Nasdaq Comp.5 544,46-0,20%
Nikkei 22518 891,03-1,29%
Hangseng22 898,520,06%
Brent Spot55,30-0,27%
Amerikanske dollar8,372-0,46%
Euro8,984-0,16%
Svenske kroner0,946-0,07%
Britiske pund10,450,41%
EUR v. USD1,0730,30%
USD v. JPY113,18-1,24%
Gull1 212,851,02%
Sølv17,160,07%
AktuelleSiste+/-%
Apple Inc.120,000,00%
Bakkafrost330,70-3,92%
Halliburton Company 54,38-3,67%
I.M. Skaugen2,210-7,92%
McDonald's Corporation 121,56-0,57%
Marine Harvest154,10-1,28%
Nordic Mining3,810-1,04%
Odfjell ser. A33,500,60%
QUALCOMM Incorporated55,43-11,85%
Statoil158,00-1,19%
VinnereSiste+/-%
African Petroleum Corporation3,47020,91%
PCI Biotech Holding23,009,52%
Golden Ocean Group48,407,56%
North Energy2,3007,48%
Storm Real Estate5,4707,25%
Napatech25,206,78%
Aasen Sparebank132,006,45%
The Scottish Salmon Company9,6905,79%
Hiddn Solutions9,5004,97%
Philly Shipyard80,754,87%
TapereSiste+/-%
Funcom3,090-16,71%
GC Rieber Shipping13,45-8,50%
Seadrill24,25-8,35%
I.M. Skaugen2,210-7,92%
Solvang26,00-7,14%
Questerre Energy Corporation4,720-6,72%
Awilco Drilling36,00-5,51%
Techstep5,800-5,38%
Fred. Olsen Energy21,30-5,33%
Insr Insurance Group6,560-4,93%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil353 mill.-1,19%
Norsk Hydro274 mill.0,40%
Marine Harvest246 mill.-1,28%
DNB209 mill.-0,29%
Telenor158 mill.0,08%
Yara International153 mill.-0,06%
Funcom136 mill.-16,71%
Orkla121 mill.0,32%
Golden Ocean Group97 mill.7,56%
Subsea 792 mill.-2,30%