I samarbeid med CMC Markets
Techstep
--

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om Techstep

Ny sjef i Techstep

Gaute Engbakk blir ny sjef i Techstep fra 5. november. Dette skriver selskapet i en børsmelding tirsdag ettermiddag.
Engbakk har lang fartstid fra Accenture, og har i tillegg ledet Ceruna og Gambit Hill & Knowlton Strategies.

Stor overtegning i Techstep

Aksjonærene i Techstep tegnet seg for åtte ganger mer enn de aksjene som ble lagt ut for salg i den nylig gjennomførte reparasjonsemisjonen i selskapet.
Det fremgår av en børsmelding.
I alt ble det solgt 14,24 millioner aksjer til kurs 2,20 kroner. Men investorene ønsket altså å kjøpe åtte ganger flere aksjer.
Det er kanskje ikke så rart at interessen var så stor ettersom børskurs tidsdag ligger på 3...Se mer

Tech kjøper opp selskaper

Techstep ASA, tidligere kjent som Birdstep Technology, varsler at selskapet kjøper opp Zono Holding i bytte mot aksjer i selskapet. I Zono ligger en eierandel i Techsteps søsterselskap Teki Solutions på 24,22 prosent, en eierandel i Kjedehuset på 5,12 prosent og en kontantbalanse på 55 millioner kroner.
Videre har Techstep inngått avtale om kjøp av Teki Gruppens eierandel på 53,94 prosent i Teki So...Se mer

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen689,87-0,24%
FTSE 1007 220,38-1,46%
DAX11 540,00-0,13%
OMXN401 469,68-0,70%
S&P 5002 267,89-0,30%
Dow Jones19 826,77-0,30%
Nasdaq Comp.5 538,73-0,63%
Nikkei 22518 723,47-0,48%
Hangseng23 094,741,11%
Brent Spot55,680,40%
Amerikanske dollar8,4650,19%
Euro9,0550,09%
Svenske kroner0,9510,08%
Britiske pund10,45-0,31%
EUR v. USD1,070-0,10%
USD v. JPY113,020,27%
Gull1 216,05-
Sølv17,15-0,10%
AktuelleSiste+/-%
Aker334,00-0,30%
Aker Solutions41,951,70%
General Motors Company 37,31-0,08%
Norwegian Finans Holding71,00-2,41%
Statoil160,40-0,80%
Wal-Mart Stores, Inc. 68,421,92%
VinnereSiste+/-%
SeaBird Exploration22,8015,74%
Induct19,407,78%
Avance Gas Holding33,107,47%
Reach Subsea2,4106,64%
Fred. Olsen Energy22,906,51%
Photocure41,005,94%
PCI Biotech Holding18,505,71%
RomReal2,8505,56%
Badger Explorer1,2005,26%
Avocet Mining8,6505,23%
TapereSiste+/-%
Oceanteam2,800-9,68%
Goodtech6,500-6,74%
Hofseth BioCare1,310-5,76%
North Energy2,200-5,58%
Wentworth Resources3,400-5,56%
WR Entertainment1,900-5,00%
IDEX7,360-4,42%
Sino Agro Food32,00-4,19%
NattoPharma9,180-3,37%
Kid36,00-3,23%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil525 mill.-0,80%
DNB282 mill.0,30%
Norsk Hydro213 mill.-1,24%
Marine Harvest207 mill.0,27%
Yara International190 mill.0,73%
Subsea 7176 mill.0,57%
Telenor155 mill.-0,15%
Orkla129 mill.-0,86%
Aker BP123 mill.-1,56%
Funcom92 mill.1,51%