I samarbeid med CMC Markets
Euro
9,0550,09%

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om Euro

Kronen holder seg i ro

Det er ikke de store bevegelsene i valutamarkedet onsdag og også den norske kronen er lite endret mot de fleste av sine motparter.
Man må nå ut med 7,86 kroner for en dollar, opp to øre for dagen, mens euroen svekker seg ett øre til 8,74 kroner.
Det britiske pundet ligger uendret på 12,33 kroner, også svenskekronen er uendret på 0,946 kroner.

Stabil kronekurs

I løpet av dagen har vi fått mange spørsmål om hva vi kan forvente av kronekursen i nærmeste fremtid. For å svare godt på dette har vi tatt en telefon til Camilla Viland i DNB Markets, som understreker at alt tyder på en ganske stabilt svak kronekurs også den nærmeste tiden.
- Vår estimater tilsier at kronen vil fortsette å handles til mellom 8,40 til 8,50 euro. Det som er viktig å følge med på er...Se mer

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen689,87-0,24%
FTSE 1007 220,38-1,46%
DAX11 540,00-0,13%
OMXN401 469,68-0,70%
S&P 5002 267,89-0,30%
Dow Jones19 826,77-0,30%
Nasdaq Comp.5 538,73-0,63%
Nikkei 22518 776,45-0,20%
Hangseng23 099,351,13%
Brent Spot55,670,38%
Amerikanske dollar8,4690,24%
Euro9,0550,09%
Svenske kroner0,9510,08%
Britiske pund10,45-0,26%
EUR v. USD1,069-0,15%
USD v. JPY113,100,34%
Gull1 216,05-
Sølv17,15-0,12%
AktuelleSiste+/-%
Aker334,00-0,30%
Aker Solutions41,951,70%
General Motors Company 37,31-0,08%
Norwegian Finans Holding71,00-2,41%
Statoil160,40-0,80%
Wal-Mart Stores, Inc. 68,421,92%
VinnereSiste+/-%
SeaBird Exploration22,8015,74%
Induct19,407,78%
Avance Gas Holding33,107,47%
Reach Subsea2,4106,64%
Fred. Olsen Energy22,906,51%
Photocure41,005,94%
PCI Biotech Holding18,505,71%
RomReal2,8505,56%
Badger Explorer1,2005,26%
Avocet Mining8,6505,23%
TapereSiste+/-%
Oceanteam2,800-9,68%
Goodtech6,500-6,74%
Hofseth BioCare1,310-5,76%
North Energy2,200-5,58%
Wentworth Resources3,400-5,56%
WR Entertainment1,900-5,00%
IDEX7,360-4,42%
Sino Agro Food32,00-4,19%
NattoPharma9,180-3,37%
Kid36,00-3,23%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil525 mill.-0,80%
DNB282 mill.0,30%
Norsk Hydro213 mill.-1,24%
Marine Harvest207 mill.0,27%
Yara International190 mill.0,73%
Subsea 7176 mill.0,57%
Telenor155 mill.-0,15%
Orkla129 mill.-0,86%
Aker BP123 mill.-1,56%
Funcom92 mill.1,51%