I samarbeid med CMC Markets
EUR v. USD
1,0730,30%

Laster...

Tid
-
Åpning
-
Høy
-
Lav
-
Volum
-
Omsetning
-
Markedsverdi
-
Valuta
-
Se mer på E24 Børs

Nyheter om EUR v. USD

Dollaren styrker seg før jobbtall

Dollarindeksen stiger før den offisielle amerikanske sysselsettingsrapporten slippes klokken 14.30 norsk tid.
- Dollarindeksen er på vei mot 12 strake uker med opptur, hvilket aldri har skjedd før. Den må forbi non-farm payrolls-rapporten, men generelt er grunnlaget for et ytterligere dollar-rally tilstede, sier valutastrateg Jeremy Stretch hos CIBC World Markets til Reuters.

Mine aksjer

Logg inn for å følge dine aksjer

Rask og enkel tilgang til dine instrumenter, helt gratis!

UtvalgteSiste+/-%
Hovedindeksen697,17-0,53%
FTSE 1007 151,18-0,66%
DAX11 545,75-0,73%
OMXN401 467,73-1,12%
S&P 5002 265,30-0,26%
Dow Jones19 795,06-0,16%
Nasdaq Comp.5 551,12-0,08%
Nikkei 22518 891,03-1,29%
Hangseng22 898,520,06%
Brent Spot55,33-0,21%
Amerikanske dollar8,372-0,46%
Euro8,983-0,16%
Svenske kroner0,946-0,08%
Britiske pund10,450,41%
EUR v. USD1,0730,30%
USD v. JPY113,13-1,28%
Gull1 212,851,02%
Sølv17,160,05%
AktuelleSiste+/-%
Apple Inc.120,080,07%
Bakkafrost330,70-3,92%
Halliburton Company 54,41-3,61%
I.M. Skaugen2,210-7,92%
McDonald's Corporation 121,58-0,56%
Marine Harvest154,10-1,28%
Nordic Mining3,810-1,04%
Odfjell ser. A33,500,60%
QUALCOMM Incorporated55,55-11,66%
Statoil158,00-1,19%
VinnereSiste+/-%
African Petroleum Corporation3,47020,91%
PCI Biotech Holding23,009,52%
Golden Ocean Group48,407,56%
North Energy2,3007,48%
Storm Real Estate5,4707,25%
Napatech25,206,78%
Aasen Sparebank132,006,45%
The Scottish Salmon Company9,6905,79%
Hiddn Solutions9,5004,97%
Philly Shipyard80,754,87%
TapereSiste+/-%
Funcom3,090-16,71%
GC Rieber Shipping13,45-8,50%
Seadrill24,25-8,35%
I.M. Skaugen2,210-7,92%
Solvang26,00-7,14%
Questerre Energy Corporation4,720-6,72%
Awilco Drilling36,00-5,51%
Techstep5,800-5,38%
Fred. Olsen Energy21,30-5,33%
Insr Insurance Group6,560-4,93%
Mest omsattOmsatt+/-%
Statoil353 mill.-1,19%
Norsk Hydro274 mill.0,40%
Marine Harvest246 mill.-1,28%
DNB209 mill.-0,29%
Telenor158 mill.0,08%
Yara International153 mill.-0,06%
Funcom136 mill.-16,71%
Orkla121 mill.0,32%
Golden Ocean Group97 mill.7,56%
Subsea 792 mill.-2,30%